SYSTEM OBUDÓW MODUŁOWYCH EAZYCONTACT    

 

System obudów modułowych EC EazyContact jest propozycją podnoszącą standardy rozwiązań rozdzielnic dla budownictwa. Każdy projektant i elektryk jest teraz w stanie szybko i bezproblemowo zbudować odpowiednią dla własnego zadania rozdzielnicę przez zastosowanie wielokrotnego łączenia obudów.

 

Zalety systemu EazyContact:
· Wszystkie obudowy zostały zaprojektowane „od podstaw” przez inżynierów i wieloletnich praktyków
· Można zamówić zestaw gotowy lub pojedyncze obudowy
· Prosty sposób samodzielnego montażu

Budowa
Obudowy EazyContact produkowane są w zunifikowanych wymiarach. Wysokości występujące to 400 mm i 530 mm, szerokości są natomiast wielokrotnością wymiaru najmniejszej obudowy o wymiarze 250 mm (500, 750 mm). Wszystkie obudowy mają głębokość 230 mm.

Aby przyśpieszyć proces projektowania i montażu rozdzielnicy, dobrane obudowy zbudowane są w ten sposób, że każda z nich posiada w odpowiednich bokach otwory umożliwiające skręcenie i dokonanie połączeń wewnętrznych.
Każda z obudów wchodząca w skład projektowanej przez Państwa rozdzielnicy, oprócz przedstawionych poniżej nazw (EC), posiada swój kod umiejscawiający ją w projektowanym układzie. Kod w postaci literowej O plus litery G, D, P, L określa, które boki rozdzielnicy wykorzystane będą dla połączeń (Otwarte), a które będą stanowiły ochronę zewnętrzną (zamknięte). Nadal najprostszą formą zamówienia pozostaje szkic lub określenie ilości niezbędnej aparatury i posiadanej przestrzeni.

 

ZAPOZNAJ  SIĘ ZE SPOSOBAMI DOBORU ROZDZIELNIC EAZYCONTACT

 

System Obudów EAZYCONTACT

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl