Bezpieczeństwo Danych

Bezpieczeństwo w sklepie internetowym erozdzielnice.pl sklep firmowy

Wszyscy Internauci korzystający ze sklepu internetowego www.erozdzielnice.pl pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Informacje jakie sklep otrzymuje o Internautach wynikają z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie, tzn. informacji zawartych w logach systemowych, np. adres IP, i są przez sklep internetowy www.erozdzielnice.pl wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją serwerami. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych (np. o regionie, z którego następuje połączenie) w systemie ADWORDS firmy google.com na koncie o nr 788-306-8320 zarejestrowanym dla P.U.T. ELEKTRYK Sp. z o.o. jako administratowra danych.

Tego typu otrzymane informacje są całkowicie bezpieczne dla Użytkownika i gwarantują mu całkowitą anonimowość.

Gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych

Internauta, który zdecyduje się na zakupy staje się Klientem sklepu internetowego www.erozdzielnice.pl. Zamawiając produkty w sklepie internetowym www.erozdzielnice.pl Klient dokonuje rejestracji w sklepie i wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez firmę erozdzielnice.pl podanych w formularzu danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) wyłącznie w celu realizacji zamówienia (umowy sprzedaży), wystawienia dowodu sprzedaży oraz wysyłki towaru.

P.U.T. ELEKTRYK Sp. z o.o. jako firma działąjąca zgodnie z polskim prawem oświadcza, że dane nie będą przekazywane ani sprzedawane stronom trzecim.

Klientowi, który zarejestrował się w sklepie internetowym erozdzielnice.pl przysługuje prawo do wglądu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania usunięcia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl