Jak kupować?

1.Podczas składania zamówienia w Sklepie Internetowym Klient podaje dobrowolnie następujące  swoje dane osobowe: imię i nazwisko(ewentualnie nazwę firmy oraz imię i nazwisko osoby działającej w imieniu firmy, a także numer NIP), dokładny adres, adres email oraz numer telefonu kontaktowego, ewentualnie inny adres dla dostawy. Klient oświadcz, iż wskazane wyżej dane są prawidłowe. Podanie wskazanych wyżej danych jest niezbędne w celu zawarcia i prawidłowego wykonania umowy.

2. Złożenie zamówienia składa się z następujących elementów:

a) wypełnienia przez Klienta elektronicznego formularza zamówienia poprzez opcję „do koszyka” dostępną na stronie internetowej www.erozdzielnice.pl lub drogą telefoniczną poprzez numery infolinii,

b) akceptacji przez Klienta postanowień Regulaminu, w przypadku złożenia zamówienia drogą telefoniczną Klient dokonuje akceptacji Regulaminu przy potwierdzaniu zamówienia.

3. Po złożeniu zamówienia, na adres e-mailowy Klienta wysyłana jest automatycznie generowana przez Sklep Internetowy wiadomość elektroniczna zawierająca zestawienie złożonego zamówienia wraz z danymi Klienta oraz linkiem służącym do potwierdzenia przez Klienta wszystkich elementów zamówienia..

5. W przypadku braku  potwierdzenia przez Klienta zamówienia za pośrednictwem linku wysłanego w automatycznie wygenerowanej przez Sklep Internetowy wiadomości elektronicznej, przy zamówieniach składanych drogą telefoniczną, w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia, zamówienie może zostać anulowane.

6. Do obliczania terminów wskazanych w Regulaminie (Składanie zamówień) nie wlicza się dni wolnych od pracy.

7. Po potwierdzeniu przez kielnta zamówienia sklep weryfikuje zamówienie Jeśli w trakcie weryfikacji przez Sklep Internetowy złożonego zamówienia okaże się, iż wskazany towar jest obecnie niedostępny, Sklep Internetowy niezwłocznie informuje Klienta o odmowie potwierdzenia zamówienia, zamówienie zostaje anulowane lub termin podlega negocjacjom. Klientowi przysługuje prawo do rezygnacji z zamówienia.

8.  Zawarcie umowy sprzedaży następuje z po uprzednim potwierdzeniu zamówienia przez klienta i weryfikacji zamówienia przez sklep. 

11.  Sklep Internetowy w wiadomości elektronicznej lub w wiadomości przesłanej za pośrednictwem faksu potwierdzającej złożone przez Klienta zamówienie  przesyła numer konta bankowego, na który należy uiścić należność za zamówiony towaru,  w przypadku wyboru przez Klienta płatności w formie przelewu bankowego.

12.  Sklep Internetowy przewiduje trzy formy dostawy zamówienia:
a) za pośrednictwem firm kurierskich,
b) za pośrednictwem firm zajmujących się spedycją i transportem krajowym oraz międzynarodowym,

c) odbiór osobisty.

W przypadku dostawy wskazanej w pkt b) kierowca czynnie uczestniczy w rozładunku dostarczonych towarów, a Klient zobowiązany jest zapewnić osobę/osoby do wniesienia zamówionych towarów do wybranego pomieszczenia. Zakres obowiązków kierowcy nie obejmuje wniesienia zamówionych towarów we wskazane przez Klienta miejsce.  

13.  Sposób dostawy uzależniony jest od ilości zamówionego towaru, jego kubatury i wagi. W przypadku nie wskazania przez Klienta odbioru osobistego, jako sposobu dostawy zamówienia, to Sklep Internetowy uprawniony jest do wyboru najbardziej korzystnej formy dostawy ze wskazanych w ustępie poprzednim pkt a) i b) .

14.  Towar jest przekazywany firmie kurierskiej lub firmie zajmującej się spedycją i transportem  po uznaniu  rachunku bankowego P.U.T. ELEKTRYK Sp. z o.o. wymaganą częścią ceny końcowej lub pełnej należności za zamówiony towar wraz z kosztami transportu.

15.  W przypadku dokonaniu wyboru płatności za pobraniem towar jest przekazywany firmie kurierskiej lub firmie zajmującej się spedycją i transportem po weryfikacji i potwierdzeniu przez Sklep Internetowy złożonego zamówienia.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl