Regulamin

Aktualizacja: Imielin dn. 06.07.2015

Sklep Internetowy erozdzielnice.pl prowadzony jest przez spółkę

P.U.T. ELEKTRYK Sp. z o.o.

41-407 Imielin

woj. Śląskie

ul. Przemysłowa 4

Sąd Rejonowy Katowice Wschód,

VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS: 0000338106

NIP:  646-28-69-132

Regon: 241329420

1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż Rozdzielnic elektrycznych, Obudów metalowych, oraz akcesori elektrycznych za pośrednictwem sieci Internet. Sklep internetowy erozdzielnice informuje, że wypełnienie danych oraz kliknieęcie przycisku Potwierdzam zamówienie jest równoznaczne z "zamówieniem z obowiązkiem zapłaty".

2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz rejestracyjny oraz potwierdzenie akceptacji regulaminu i pozostałych warunków sprzedaży. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.

3. Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.Zamówienia dokonywane za pośrednictwem strony internetowej można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 12:00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

4. Modyfikacja zamówienia jest możliwa do czasu gdy zamówienie nie zostało jeszcze wysłane kurierem. Zmiana adresu doręczenia po zrealizowaniu wysyłki wiąże się z dodatkowym kosztem.

5. Czas realizacji zamówienia zależy od posiadanych stanów magazynowych.

Wynosi odpowiednio:

Dla produktów ze stanów magazynowych:
- w przypadku płatności „za pobraniem” - 2 dni robocze od dnia otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia
- w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – 2 dni robocze od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu.

Dla produktów nie dostępnych ze stanów magazynowych (proces produkcyjny):

- w przypadku płatności „za pobraniem” - 5 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia
- w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – 5 dni roboczych od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu.

6. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy - 2 dni robocze.

7. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji/produkcji + przewidywany czas dostawy.

8. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do weryfikacji zlecenia. W przypadkach budzących uzasadnione obawy oraz gdy nie jest przestrzegany niniejszy Regulamin Sprzedawca odstąpi od realizacji zlecenia.

9. Sprzedający dokłada starań, aby na stronie Sklepu były wyświetlane prawidłowe stany magazynowe.W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje, czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo, czy w całości anulowane.  Klient ma 2 dni na podjęcie decyzji i potwierdzenie zamówienia. Po przekroczeniu tego terminu brak decyzji Klienta jest równoznaczny z rezygnacją ze złożenia zamówienia.

10. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

11. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

12. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:
- przy odbiorze: należność pobiera kurier,
- przelewem bankowym na konto sklepu.

13. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Koszt dostawy zależny jest od ilości i gabarytów przesyłki:
21,00 zł – w przypadku płatności przelewem (przedpłata)
26,00 zł - w przypadku płatności „za pobraniem”

12. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.
Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).

14. Mimo zachowania należytej staranności w ofercie prezentowanej na P.U.T. Elektryk mogą wystąpić błędy, które nie mogą być podstawą roszczeń wobec Sprzedawcy. W razie wątpliwości dotyczących oferty prezentowanej na P.U.T. Elektryk należy kontaktować się ze Sprzedawcą.

13. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

14. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

15. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym „P.U.T. Elektryk”, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

16. Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą z 30 maja 2015 roku „O prawach konsumenta”, klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki. (Dz.U. poz nr 827 art. 27) Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru powiekszony najniższe koszty transportu oferowane przez sklep (21PLN). Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Zgonie z ustawą koszty transportu zwrotnego ponoszą klienci, chyba że nastąpiła dostawa do miejsca zamieszkania klientach. (Dz.U. poz nr 827 art. 34)

17. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres P.U.T. ELEKTRYK Sp. z o.o.  ul. Przemysłowa 4, 41-407 Imielin. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

18. WAŻNE!  Przesyłkę należy otworzyć i sprawdzić w obecności kuriera, w razie uszkodzeń spisać protokół szkody, który powinien kurier mieć przy sobie. Umieszczenie podpisu pod dostawą jest równoznaczne z potwierdzeniem klauzuli "odebrałem przesyłkę nieuszkodzoną".

19Wszyscy Internauci korzystający ze sklepu internetowego erozdzielnice.pl pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Informacje jakie sklep otrzymuje o Internautach wynikają z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie, tzn. informacji zawartych w logach systemowych, np. adres IP, i są przez sklep internetowy erozdzielnice.pl wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją serwerami. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych (np. o regionie, z którego następuje połączenie). Tego typu otrzymane informacje są całkowicie bezpieczne dla Użytkownika i gwarantują mu całkowitą anonimowość.

20. Internauta, który zdecyduje się na zakupy staje się Klientem sklepu internetowego erozdzielnice.pl. Zamawiając produkty w sklepie internetowym erozdzielnice.pl Klient dokonuje rejestracji w sklepie i wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez firmę erozdzielnice.pl podanych w formularzu danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) wyłącznie w celu realizacji zamówienia (umowy sprzedaży), wystawienia dowodu sprzedaży oraz wysyłki towaru. Dane podawane przez Klienta nie będą przekazywane ani sprzedawane stronom trzecim. Klientowi, który zarejestrował się w sklepie internetowym erozdzielnice.pl przysługuje prawo do wglądu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania usunięcia.

21. Zapoznaj się ze szczegółami gwarancji

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl